До нас їде лідер

В неділю, 12 вересня наша головна команда «Лебединець» зіграє свій черговий домашній поєдинок чемпіонату Сумської ОТГ з футболу проти токарівської «України». Це вже друге поспіль побачення лебединців із улюбленою командою на міському стадіоні «Авангард». Минулої неділі наші футболісти в себе вдома переконливо перемогли команду «Сокіл» із Піщаного з розгромним рахунком 3:0.

І ось, перевірка класом і майстерністю, команди, яка переважає «Лебединець» за усіма показниками. «Україна» із села Токарі здобула перемоги у всіх 12-и проведених поєдинках з різницею забитих та пропущених м’ячів 56:13. Ми відстаємо від нашого суперника одразу на 19 очок. У матчі І кола, який відбувся 20 червня у Токарях лебединці мінімально поступилися своїм суперникам з рахунком 2:3.

Безумовно важко буде нашим футболістам стримувати натиск агресивних гостей тому підтримка лебединських вболівальників зайвою не буде. Команда «Лебединець» просить підтримки цієї неділі, 12 вересня о 16:00 на стадіоні «Авангард»! Приходьте на футбол і вболівайте тільки за своїх!