Дмитро ОТСТАВНИХ. Від курсанта до начальника

Начальник Лебединського ВП

День народження є у кожного, та цікаво, що ця подія в житті цієї людини майже співпадає з першим трудовим ювілеєм на новому робочому місці. 12 липня на посаду начальника Лебединського відділення поліції Сумського районного відділу ГУНП в Сумській області призначено підполковника поліції Дмитра ОТСТАВНИХ, а 10 серпня він святкує свій день народження. Тож минув майже місяць.

Колеги, особовий склад Лебединського ВП щиро вітають його зі святом. Дмитро Васильович має досвід талановитого керівника, адже працював на різних ланках боротьби зі злочинністю, був слідчим і начальником відділів, словом, пройшов шлях від курсанта  Донецького інституту внутрішніх справ до професіонала своєї справи. Сьогодні цей досвід, напрацьовані знання і навички стали надійною запорукою та прикладом плідної діяльності правоохоронців Лебединщини, служіння та захисту в ім’я миру і спокою громадян України.

«Прийміть найщиріші та сердечні вітання з нагоди Вашого дня народження, – з повагою звертається колектив Лебединського ВП. – Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, тепла та добробуту. Нехай життєві шляхи рясніють літнім цвітом, а на обличчі сяє усмішка. Нових звершень та професійних здобутків, завзяття у нелегкій службі, творчого натхнення та успіхів у всіх починаннях». 

Ми також приєднуємося до вітань Ваших колег, Дмитре Васильовичу, та сподіваємося на подальшу тісну співпрацю та взаєморозуміння. З днем народження!