Для відбору лебединських дільничних проведуть конкурс

лебединська поліція інформує

Головне управління Нацполіції у Сумській області оголосило конкурс на посаду «Дільничний офіцер поліції». Йдеться, зокрема, про 2 посади у секторі превенції Лебединського відділення поліції.

До основних службових обов’язків дільничних належить профілактична робота із запобігання вчиненню правопорушень, здійснення проваджень у справах про адміністративні правопорушення, проведення перевірок за зверненнями громад тощо.

Натомість переможці конкурсу можуть розраховувати на заробітну плату від 12100 грн., соціальне забезпечення, можливість підвищення освітнього ступеня у навчальних закладах, що здійснюють підготовку поліцейських та перспективу кар’єрного росту.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету за посиланням https://nabir.np.gov.ua/index.php?r=recruitment%2Fprocess_recruitment&id=4065&fbclid=IwAR2J7fC8rswEl2WHxkczS_rCWD5f3G22R-h3oRbIL8HDxjRUEIFZe0TAkEI та подати вказані документи до 4 вересня 2020 року.

За додатковою інформацією можна звернутись до сектору кадрового забезпечення Лебединського відділення поліції або телефоном 0953012128.