Держпродспоживслужба призупинила виробництво на Лебединському хлібозаводі

Лебединський хлібозавод

Головним державним ветеринарним інспектором Сумської області прийняте рішення про тимчасове припинення виробництва та обігу на 10 робочих днів ТОВ «ЛЕБЕДИНСЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД», – повідомив «ЖЛ» начальник Лебединського районного управління ГУ ДПСС в Сумській області Олександр СКВАРЧА.

За результатами проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) потужностей підприємства встановлено наявність значних порушень вимог законодавства.

Йдеться про невиконання пунктів приписів про усунення порушень вимог законодавства про харчові продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин, складених Лебединським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Зважаючи на грубі суттєві порушення щодо виробництва та обігу харчових продуктів, які становлять загрозу життю та здоров’ю людини та на те, що хлібобулочні вироби ТОВ «Лебединський хлібозавод» постачаються в заклади освіти та лікувальні заклади, прийняте рішення про тимчасове припинення виробництва на 10 робочих днів.

Тож із 4 до 18 лютого ТОВ «Лебединський хлібозавод» не має права виготовляти та реалізувати свою продукцію в освітніх та лікувальних закладах, магазинах.

У разі виявлення в продажі хлібобулочних виробів за вказаний період ТОВ «Лебединський хлібозавод», на маркуванні якого значиться адреса: пров.Заводський, 4, м.Лебедин, Сумська область, 42200, необхідно звернутися на електронну адресу ГУ ДПСС в Сумській області post@dpss-sumy.gov.ua або на адресу Лебединського районного управління lebedyn@dpss-sumy.gov.ua зі зверненням задля запобігання вживання харчових продуктів, які виробляються в антисанітарних небезпечних умовах, що може створити загрозу життю та/або здоров’ю як дорослих, так і дітей.

prypynennia-vyrobnytstva-khlibozavod-1