Депутати Лебединської міськради знову не зібралися на сесію

Минулого вівторка, 30 листопада, мала відбутися чергова 21 сесія Лебединської міської ради. Міський голова Олександр Бакликов планував її, аби разом з депутатами розглянути питання життєдіяльності територіальної громади.

21 сесія міської ради скликалася вже кілька разів – як чергова і як позачергова. Після того, як 10 вересня депутати покинули сесійну залу майже одразу після початку 20 сесії, голова за поданням місцевих депутатів оголосив про скликання 21 сесії міської ради 29 вересня. Тоді присутні в залі 32 депутати відсторонили Олександра Бакликова від виконання обов’язків міського голови.

Після того були намагання і депутатів, і міського голови провести сесію. Олександр Бакликов оголошував про скликання сесій 25 та 28 жовтня, а секретар міської ради Дмитро Коваленко збирав депутатів 23 жовтня та 11 листопада у приміщенні медичного коледжу. Цікаво, що, коли депутати планували провести сесію у приміщенні міської ради, їм не так і не вдавалося цього зробити через блокування дверей сесійної зали.

І ось нарешті замайоріла надія, що 30 листопада сесійна зала нарешті заповниться не тільки старостами та запрошеними, а й міськими депутатами. Сподівання підкріплені розпорядженням міського голови про скликання сесії, у якому організацію зібрання покладено на Дмитра Коваленка. До того ж, 29 листопада у ЗМІ з’явилася інформація, що Сумський окружний адміністративний суд скасував розпорядження міського голови про тимчасове усунення від виконання обов’язків секретаря ради Дмитра Коваленка.

За півгодини до початку зібрання у фойє були присутні лише представники поліції, а в цей час у залі засідань відбувалося засідання виконавчого комітету. О 10:00 охочі змогли зайняти місця у залі засідань. Серед старост та запрошених були і декілька прихильників міського голови. Але, на жаль, жоден депутат міської ради так і не прийшов. Олександр Бакликов напередодні навіть оприлюднив відеозвернення до депутатів із проханням прийти, аби приймати вкрай важливі для громади рішення.

Майже 20 хвилин про це він розповідав і присутнім у залі, а далі констатував, що 21 сесія міської ради не відбулася і нині. Тож залишилися невирішеними 48 питань, які вимагали термінового прийняття, щоб громада жила і розвивалася.

Ігор КОЛЄСНІКОВ

Створення цього матеріалу профінансоване передплатниками друкованої версії «Життя Лебединщини»