Депутати Лебединської міської ради зібралися на позачергову сесію 24 лютого

У четвер, 24 лютого, депутати Лебединської міської ради зібралися на позачергову сесію. Розпочалося засідання об 11:00.

Як зазначив міський голова Олександр Бакликов, скликав депутатів через напад Росії на Україну і необхідність прийняття бюджету громади.

На погоджувальній раді прийняте рішення про проведення закритого пленарного засідання, задля уникнення провокацій, суперечок, перекручування інформації та пришвидшення роботи депутатів. У такому разі у залі засідань можуть перебувати лише міський голова, депутати міської ради та особи, присутність яких визнана радою необхідною.

До моменту проголошення засідання закритим, у залі зареєструвалися 29 обранців. Міський голова попередньо їм запропонував зосередитися на прийнятті бюджету Лебединської громади, інші питання будуть розглянуті згодом.

Повне відео пленарного засідання Олександр Бакликов пообіцяв  оприлюднити на офіційному сайті ради lebedynrada.gov.ua після завершення роботи сесії.

Раніше виконавчий комітет Лебединської міськради звернувся до жителів громади зберігати спокій:

«Шановні громадяни, інформуємо вас, що виконавчий комітет Лебединської міської ради вживає усіх належних заходів задля забезпечення територіальної оборони території Лебединської міської територіальної громади. Просимо максимально не піддаватися панічним настроям, отримувати інформацію тільки з ОФІЦІЙНИХ джерел. Також нас підтримують наші партнери з Європи, зокрема, у телефонному режимі висловив свою підтримку мер литовського міста Тельшяй. Залишаймося вдома, якщо немає критичної нагальної потреби покидати свої оселі, зберігаємо спокій!

Офіційна інформація про ситуацію на сайті Міністерства оборони України – https://www.mil.gov.ua/