Депутатів Лебединської міської ради запрошують на позачергову сесію

Позачергова двадцять перша сесія Лебединської міської ради скликається у четвер, 17 лютого. Відповідне розпорядження міського голови Олександра Бакликова оприлюднене на офіційному сайті ради.

Розпочати роботу заплановано о 13:00 у сесійній залі ради за адресою: вулиця Сумська, 12.

Депутатам пропонується розглянути проєкт бюджету та програми економічного і соціального розвитку громади на 2022 рік. Водночас у переліку питань, зазначених у розпорядженні про скликання, чимало таких, які рада мала розглядати ще восени 2021 року. Наприклад, досі не затверджений звіт про виконання бюджету громади за 9 місяців 2021 року. Також депутати мають внести зміни до програм, термін реалізації яких фактично вичерпався: розвитку туризму в місті Лебедині на 2017-2021 роки, освіта громади у 2019-2021 роках.

Нагадаємо, останнє результативне голосування Лебединської міської ради датоване 27 серпня 2021 року. А двадцять першу сесію Олександр Бакликов, за даними  оприлюднених на офіційному сайті ради протоколів, скликає вже всьоме. Однак понад чотири місяці депутати не відвідують сесії скликані очільником громади, після того, як намагалися достроково припинити його повноваження.

Створення цього матеріалу профінансоване передплатниками друкованої версії «Життя Лебединщини»