Декілька слів про лебединську демографію

Лебединці беруть шлюб

Нагадувати про скорочення населення нашої країни, певно, зайве. Та «ЖЛ» цього разу цікавила інформація, як же в період карантину вар’юється демографічна ситуація у Лебедині та на Лебединщині загалом. Дуже багато нарікань та жартів чується звідусіль. Тож звернулися за інформацією до начальника Лебединського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми) Світлани СТЕБЛЯНКО.

Почнемо з доброго. За словами Світлани Михайлівни, із початку введення карантинних заходів, від 18 березня і до 1 липня цього року, у Лебедині народилося 44 немовлятка, а в районі – 16 маляток. Водночас, дуже сумно, що пішли із життя 121 особа у місті і 123 в районі. Та життя продовжувалося і період жорстких заборон. Протягом цього карантину зареєстровано 18 шлюбів у Лебедині та 13 у районі. Слід зазначити, що переважна більшість цих шлюбів відбулася за поданими до карантину заявами. А потім це можна було зробити, дотримуючись санітарно-епідемічних вимог. І скільки ж подружніх пар не витримали сімейного життя? Всього 4 шлюби розірвали стосунки.

Сподіваємося, що з часом таки лебединці відійдуть від телефонного та «моніторного» спілкування, і ми знову побачимо красиво прикрашені весільні автопоїзди, море квітів і чарівних молодят, які поспішатимуть стати на рушник.