Давай третю поспіль

Сьогодні, 24 грудня, наша головна футзальна команда «Автомобіліст» проведе матч 6 туру Зимового чемпіонату міста Суми з футзалу серед команд І ліги групи «Б». Нашим черговим суперником буде дебютант нинішньої першості – команда «Валедіанс», яка нині посідає 4 місце, відстаючи від лебединців на 4 очки. Новачок двічі перемагав та двічі програвав. І має різницю забитих та пропущених м’ячів 9:15.

«Автомобіліст» свої останні дві зустрічі завершив перемогами. Детальніше про них розповість наша газета, яку сьогодні отримали читачі. Знаходьте її вже зараз у своїх  поштових скриньках та на прилавках продовольчих магазинів нашого міста.

Початок сьогоднішнього поєдинку о 20:30 у спортивному комплексі інституту фізкультури СДПУ імені А.С.Макаренка. Нагадуємо, що матчі через карантинні обмеження проходять без присутності глядачів.

Побажаємо нашій команді здобути третю перемогу поспіль і міцно закріпитися серед лідерів першолігових перегонів Зимового чемпіонату міста Суми з футзалу серед команд І ліги групи «Б».