COVID-19: заповненість «кисневих» ліжок на Сумщині зменшується

Станом на ранок 22 листопада у лікарнях Сумщини заповнено 60,2% ліжок, обладнаних подачею кисню, – повідомляє Міністерство охорони здоров’я. Цей показник впродовж трьох діб, 19-21 листопада, менший порогового значення 65%.

indykatorni-oznaky-epidemichnoi-nebezpeky-na-22-lystopada

Минулої п’ятниці під час засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС в.о генерального директора Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗу Володимир Збаражський зауважив, що статистичні дані свідчать про зниження захворюваності на COVID-19: – Прогнози теж оптимістичні – упродовж найближчих днів така тенденція триватиме, і можна говорити, що осіння хвиля епідемії іде на спад.

Наразі зниження захворюваності реєструється у переважній більшості громад Сумщини. Така епідситуація дає підстави повернутися до розгляду питання щодо відновлення очного навчання там, де дозволяють показники.

Читайте також: Як підготуватися до ПЛР-тесту?

Втім повернення до очного формату можливе лише після ретельної перевірки закладів на готовність працювати в умовах «червоної» зони. Йдеться, зокрема, про суворе дотримання обмежувальних заходів, наявність у 100% персоналу COVID-сертифікатів тощо.

Наразі рівень вакцинації серед працівників закладів освіти становить 95,5%. За даними Департаменту освіти і науки ОДА, станом на 18 листопада на Сумщині щеплено 34150 працівників закладів освіти. Стовідсотково вакциновані працівники у 281 закладі загальної середньої освіти Сумщини. Від роботи у школах відсторонено 117 осіб – 0,7% від загальної чисельності персоналу.