COVID-19: виходимо із «червоної» зони карантину у «жовту»

Із 23 грудня Сумщина перейде до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 21 грудня.

Послаблення карантинних обмежень також відбудеться у Житомирській, Київській, Миколаївській, Черкаській та Чернігівській областях. Про це повідомив у телеграм-каналі міністр Кабінету міністрів України Олег Нємчінов.

Попри вихід із «червоної» зони, обмеження все ж залишаються для жителів Сумщини суттєвими, зважаючи на останні зміни правил карантину від 6 грудня.

Так, відвідувати громадські заклади на «жовтому» рівні епіднебезпеки можуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та має відповідний документ – «жовтий» COVID-сертифікат чи довідку 063/о.

Для обслуговування відвідувачів та клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів потрібно мати принаймні одне щеплення проти COVID-19. Водночас для відвідування громадських закладів можна використовувати й негативний тест, який чинний 72 години, або альтернативний документ — COVID-сертифікат про одужання.

Створення цього матеріалу профінансоване передплатниками друкованої версії «Життя Лебединщини»