COVID-19: у Лебединському інфекційному відділенні хворих вже більше нормативу

Із 22 до 28 березня у Лебединській громаді зареєстровано 121 випадок захворювання на COVID-19. З них 74 – у місті та 47 – у селах громади, – повідомляє Лебединське відділення ДУ «Сумський ОЛЦ МОЗ України»

Найбільше хворих зареєстровано 28 березня – 66, 25 березня – 47. Із початку пандемії захворіли 1784 жителі Лебединщини. Одужали на 28 березня 1584 особи, зафіксовано 23 летальних випадки.

– Знову стрімко збільшується кількість хворих в сільських населених пунктах громади. За 28 березня зареєстровано 25 хворих на COVID-19 у Штепівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, — зауважує керівник відділення Василь Брага.

– В інфекційному відділенні центральної районної лікарні знаходилось на лікуванні 28 хворих на COVID-19 при нормативному показнику 25 ліжок. На поточному тижні станом на 30 березня кількість госпіталізованих хворих збільшилась до 31, в тому числі 3 хворих – з інших населених пунктів області. Це свідчить про подальше ускладнення епідемічної ситуації та систематичне недотримання протиепідемічних заходів – і громадянами, й окремими установами, організаціями та підприємствами.

Водночас виконання елементарних правил є ефективним засобом профілактики коронавірусної хвороби: використання масок, дотримання соціальної дистанції 1,5-2 м, регулярне миття рук із милом, провітрювання та вологе прибирання приміщень із використанням дезінфекційних засобів.

На ранок 31 березня Сумщина й Лебединщина продовжують залишатися в «червоній» зоні адаптивного карантину.