COVID-19: менш як 20 хворих у громаді

Лебединські діти захищаються від коронавірусу

Із 26 травня до 2 червня COVID-19 офіційно підтверджено у 6 жителів Лебединської громади. Це втричі менше, аніж за попередні 8 днів. Тоді було зафіксовано 21 випадок захворювання.

Загалом протягом пандемії захворіли 2580 лебединців, зареєстровано 41 летальний випадок від коронавірусних ускладнень. За крайні 8 днів зафіксовано один летальний випадок – від ускладнень помер житель Лебедина.

Водночас одужали 2523 лебединців. Із них 25 – за останній тиждень. Зменшується кількість активних хворих. Наразі їх 16, тиждень тому цей показник складав 36 осіб.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, епідситуація в Україні стабілізувалася. Наразі всі регіони перейшли до «жовтої» зони епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

За даними статистичного ресурсу Worldometers, за кількістю нових випадків COVID-19 Україна опустилася на 45 місце у світі та 10 – серед країн Європи. Також Україна посідає 30 місце серед країн європейського континенту за загальною кількістю смертей від COVID-19 у перерахунку на 1 млн. населення.

За даними Міністерства охорони здоров’я, станом на 1 червня жоден з індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки на території Сумщини не перевищує норми,  захворюваність, як і минулого тижня, перебуває у межах 80,7% до епідпорогу.