COVID-19: 4 нових випадки за 7 днів

Лебединські діти захищаються від коронавірусу

Із 1 до 7 вересня у Лебединській громаді офіційно зареєстровано 4 нових випадки захворювання на COVID-19. Про це повідомляє Сумський обласний лабораторний центр контролю та профілактики хвороб МОЗу.

Це на 7 випадків менше, ніж за попередні 7 днів. Загалом протягом пандемії захворіли 2674 лебединці, зареєстровано 45 летальних випадків від коронавірусних ускладнень.

Водночас одужало 2616 осіб. За сім днів дослідження підтверджено 8 випадків одужання. Кількість активних хворих зменшилася із 17 до 13. Нагадаємо, протягом серпня офіційно підтверджено захворювання на COVID-19 у 31 жителя громади.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я показники визначення рівнів епідемічної небезпеки на Сумщині перебувають у межах встановлених норм. Рівень захворюваності складає 52 особи на 100 тисяч населення, завантаженість ліжок, забезпечених киснем складає близько 18%. У країні до 1 жовтня продовжується дія адаптивного карантину. Наразі уся територія України входить до «зеленої» зони карантину, для якої встановлено найм’якші обмеження.