ЛЕБЕДИНЩИНА. Чи знайдуть гроші на ліцензію FM-радіо?

становлення лебединського Фм-радіомовлення

Вже певний час обговорюються чутки, що на Лебединщині має нарешті запрацювати радіо, доступне для кожного лебединця, який має FM-радіоприймач. Але для початку треба заплатити кошти в сумі 16, 588 гривень за ліцензію. Влада Лебедина поки що не вирішила, чи потрібне це радіо нашому місту, тому дане питання «зависло» в повітрі.

Дещо несподівано на засіданні постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, молоді, освіти, культури, соціального захисту населення та засобів масової інформації було розглянуто лист в.о. головного редактора міськрайонного радіомовлення «Світанок» із проханням віднайти кошти для виплати необхідної суми для ліцензії мовлення в FM-діапазоні.

Якщо до 17 травня 2019 року коштів не знайдуть, результати конкурсу на отримання ліцензії будуть скасовані. Тому присутні на комісії депутати проголосували за винесення цього питання до порядку денного позачергової сесії Лебединської міської ради, яке відбудеться якраз 17 травня. Про результати голосування повідомимо пізніше.