Чого лебединці побажали у Новому році?

Сподіваємося, погода не надто впливає на вашу життєву активність. Хоча, відверто кажучи, вона якраз  для теплого ліжка. Але дрімати немає коли, бо ж починається передноворічний «забіг». Події крайніх днів року, мабуть, для більшості, пов’язані із новорічними святами. Хтось сам вітає, інших – вітають, хтось збирає подарунки для людей до лінії фронту, хтось робить закупи до новорічного столу… А ми запропонували громаді поділитися, чого лебединці побажають і собі, і всім земляками у 2023 році.

Ганнуся: – Хочу, щоб швидше була Перемога, щоб повернувся додому тато і більше не було війни. Щоб мама посміхалася. А ще – братика чи сестричку.

Олексій: Миру. Ми його завжди бажали і бажаємо. Але так як зараз, для нас усіх це слово не звучало ніколи. Можливо, нас тут і не дуже війна торкнулася завдяки Збройним Силам, та для багатьох воно набуло нового змісту, точніше, його повного значення.

Людмила: – Важко бажати чогось окрім Перемоги. І все ж, як треба, якби не було цієї ненависної війни, то бажала б кожному родинного затишку, усмішок близьких і здоров’я. І все це буде, коли буде Перемога.

Віра: – Нехай у наступному році у всіх буде можливість зібратися у родинному колі. І це коло не зменшувалося б, а лише збільшувалося. Ми обов’язково переможемо, правда і Бог за нами, значить так воно і буде.

Сергій: – Усього можна добитися, як здоров’я і розум є. Тож хай не підводять ні одне, ні друге. Вони ж нам допоможуть і перемогти.

Галина: – Коханим – любові, дітям – здоров’я, солдатам – повернутися неушкодженими додому, батькам і дружинам – дочекатися своїх захисників. Собі побажаю знайти хорошу роботу.

Любов: – Великого, міцного, вічного миру. Не можу уявити, як залишаються люди на сході під постійними обстрілами, як наші хлопці у такій оце  багнюці днями стережуть нас. Хай все закінчується скоріше, отоді як відсвяткуємо, як побажаємо!

Зрозуміло, війна наклала відбиток на наших почуттях, бажаннях, та загалом на всьому. Тож природно що найзаповітнішим бажанням українців нині є Перемога. І чи то виголошуватиметься тост у родинним столом, чи то в укритті або тимчасовому місці проживання внутрішньо переміщених осіб неголосно, при свічках вітатимуть одне одного люди, неодмінно звучатимуть переможні побажання.

А ми на цій переможній ноті завершимо сезон обговорень 2022 року. Чимало тем нам із вами вдалося обговорити упродовж року, зробити певні висновки, вислухати побажання і зауваження. І… йдемо готуватися до нового сезону 2023. Сподіваємося, ніщо не завадить нам з вами традиційно зустрічатися раз на тиждень і говорити про важливу тему повсякдення. Єдиний виняток зробимо 2 січня. Аби ви могли відпочити від подій буремного життя. А вже шостого січня читайте новий анонс і готуйтеся до обговорення.

Зі святами!

Все буде Україна!