Чергова сесія Лебединської міськради: без порозуміння

Саме так можна стверджувати після того, що відбувалося сьогодні, 29 вересня, у сесійній залі Лебединської міської ради.

Раніше «ЖЛ» повідомляла, що міський голова Олександр Бакликов із урахування вимоги депутатів скликав 21 сесію міськради, яка і мала розпочати роботу 29 вересня о 10:00. Депутати, зокрема, вимагали винести на розгляд сесії питання про дострокове припинення повноважень Лебединського міського голови Олександра Бакликова. І хоча до початку роботи сесії проєкт відповідного рішення на офіційному сайті ради так і не з’явився, обранці все ж зібралися у залі для голосування.

Напередодні визначеного часу засідання біля стін міської ради зібралося «народне віче». Представники громади із плакатами у руках закликали депутатів до продуктивної роботи на користь Лебединщини.

О 10:00 всі охочі зайняли місця у сесійній залі. Серед них – і депутати Сумської обласної ради та небайдужі жителі громади. Перед початком роботи Олександр Бакликов зачитав розпорядження, яким він на 2 місяці усунув від виконання обов’язків секретаря міської ради Дмитра Коваленка (на жаль текст документу на офіційному сайті поки відсутній).

Та присутній в президії секретар ради на прохання Олександра Бакликова відмовився залишати робоче місце. Натомість очільник міста попередив, що не розпочне сесію, поки у президії знаходитиметься Дмитро Коваленко.

Так, за дві із половиною години, явного результату роботи міськрада і не показала. Депутати намагалися провести таємне голосування про дострокове припинення повноважень міського голови, той своєю чергою, закликав депутатів і секретаря ради припинити незаконні дії.

Власне, зібрання, яке планувалося, як сесія міської ради, закінчилося нічим.  Насамкінець Олександр Бакликов оголосив, що має намір розпустити міську раду 8 скликання.