Чемпіонат Лебединщини з міні-футболу: IV тур

Минулої суботи, 25 липня, на універсальних спортивних майданчиках Будилки та Михайлівки відбулися матчі 4 туру Відкритого чемпіонату Лебединщини з міні-футболу.

У Будилці, яка не представлена своєю командою у першості, першими на майданчик вийшли команди села Гринцеве та лебединського «Торнадо». До звітного поєдинку обидві збірні встигли заробити турнірні очки, але лебединці виглядали кращими за своїх опонентів. Перший тайм приніс одразу чотири забиті голи і результативну нічию 2:2. У другій половині зустрічі більш досвідчені «торнадівці» додали у класі і забили 4 голи своїм суперникам. Підсумкова перемога 6:2 дозволила їм очолити турнірну таблицю групи «А».

Уже в наступному турі футболісти Першотравневого можуть випередити «Торнадо» у разі перемоги над збірною Підопригорів. У другому поєдинку схрестили зброю гравці маловисторопського «Фаворита» та села Підопригори. Останні від початку взяли ініціативу у свої руки і не залишили шансів опонентам, перемігши їх із рахунком 3:1.

На михайлівському майданчику господарі – футболісти «ТДВ «Племзавод «Михайлівка» приймали лебединський «Комфортбуд» і перемогли з рахунком 3:1. За ними на майданчик вийшли команди «Грім» та села Пристайлове. Перший тайм приніс нічийний результат 1:1, а ось у другій половині матчу м’яч іще 5 разів опинявся у воротах обох команд. Пристайлівці не тільки мінімально перемогли з рахунком 4:3, а й здобули перші турнірні очки.

За тур до кінця першого етапу Відкритого чемпіонату Лебединщини на І місце в групі «А» претендують «Торнадо» та «Першотравневе», а в групі «Б» доля переможця вже відома. Футболісти Межиріча за тур до кінця попереднього етапу гарантували собі першу сходинку турнірної таблиці своєї групи.

Наступної суботи матчі заключного туру першості Лебединщини з міні-футболу відбудуться у Підопригорах та Михайлівці.