Чемпіонат з футзалу: ніхто не сподівався

На минулому тижні наша футзальна команда «Автомобіліст» провела заключний матч попереднього етапу літнього чемпіонату міста Суми з футзалу. Ще до поєдинку місцеві експерти прогнозували лебединцям поразку з великим рахунком. Не вірили в перемогу й самі «автомобілісти», які ще до старту змагань ставили завдання виступати лише в І лізі. Серйозно наших земляків ніхто з шанувальників та спортивних арбітрів не сприймав і відводив їм роль спостерігачів.

Напередодні матчу із сумським «Компсервісом» лебединцям за щастя було здобути хоча б одне очко, щоб комфортно почуватися серед шістки найслабших команд чемпіонату. Через ряд суб’єктивних причин на поле не змогли вийти капітан Валерій Глух та кращий бомбардир Денис Калюжний. Але наші хлопці розпочали зустріч так активно, що суперники за ними не встигали. Секундна стрілка зробила лише два оберти, як Кирило Артеменко відкрив рахунок у матчі. За 3 хвилини Сергій Яковенко забиває другий м’яч, який на деякий час виводить із рівноваги сумчан. Лише після 11 хвилин ігрового часу суперники вперше відзначилися у воротах нашого голкіпера Андрія Томащука, якому тренер команди Тарас Івченко довірив капітанську пов’язку. Наші дещо розслабилися і до закінчення І тайму пропустили ще один м’яч. На перерву команди пішли за мінімальної переваги лебединців 3:2.

У другій половині зустрічі сумчани зрівняли рахунок і лише після цього «автомобілісти» перехопили ініціативу і почали втілювати її у забиті голи. Микола Легкий забив свій перший м’яч за команду і вивів її вперед. На цьому «Автомобіліст» не тільки зупинився, а навпаки – набрав таких обертів, що його не зміг би зупинити ніхто. Протягом 5 хвилин у ворота сумчан залетіло аж 5 голів, які майстерно забили Влад Захарченко, Сергій Яковенко, Олексій Рябко та двічі Єгор Свістюла. Єдине, на що спромоглися здивовані суперники, так це на м’яч престижу.

Ось так, замість нічиї, про яку мріяли лебединці, у нашому активі велика перемога 9:4, і на додачу – путівка до шістки найкращих футзальних команд Сумщини. Лебединський «Автомобіліст» дуже здивував спортивних експертів своєю професійною грою, яку ще довго обговорюватимуть знавці обласного футзалу. Тим приємнішим є виступ лебединців у цьогорічному, першому для них, літньому чемпіонаті Сум. Після перших двох стартових поразок вони знайшли сили в собі не тільки набирати турнірні очки, а й здобути право грати у вищій лізі обласного футзалу.

А ось далі лебединцям легше не стане, адже змагатися за медалі доведеться із справжніми сумськими грандами.

«ЖЛ» вітає команду «Автомобіліст» із виходом до еліти футзальної Сумщини – до вищої ліги і продовжить слідкувати за її подальшими виступами.