Час попереджень закінчився

лебединська поліція інформує

У Сумській області Нацполіція перейшла на посилений режим роботи і цілодобово реагує на звернення з приводу порушення карантинних обмежень.

Починаючи із 17 березня, як повідомив начальник ГУНП в Сумській області Руслан Піняга, складено 76 адмінпротоколів, 75 – направлено на розгляд до судових інстанцій. У шести випадках прийняті рішення про накладення штрафів на загальну суму 119 тис.грн. (5 – на 17 тис. грн., 1 – на 34 тис.грн.). А взагалі, всі жителі області мають відповідально ставитися до карантинних обмежень. Гарна погода – це не привід для пікніків на природі. Такі дії розцінюватимуться як порушення адміністративного законодавства. Час попереджень закінчився. Санкція передбачає штраф у розмірі від 17 до 34 тис.грн. Тому нещодавно сумчанин, який відмовився вдягати маску в магазині, був оштрафований на 17 тис.грн.

За словами т.в.о. начальника Лебединського ВП Віталія Ткаченка, з моменту введення карантинних обмежень у нашому місті було складено 2 адміністративні протоколи на суб’єктів господарювання за порушення карантинних норм, передбачених Постановою Кабінету міністрів №211 від 11 березня 2020 року.

«У багатьох випадках поліція обмежувалася профілактичними бесідами. Сьогодні ж вимоги стали жорсткішими, – наголосив Віталій Ткаченко. – Тому і поліція діятиме суворіше. Про всі випадки порушень карантину просимо повідомляти на службу 102, або ж безпосередньо до відділення поліції».