Богдан Кримець – чемпіон

5 березня минулого року «ЖЛ» повідомила лебединців про успіх нашого земляка Богдана Кримця, який став срібним призером чемпіонату Збройних Сил України серед вищих військових навчальних закладів із футзалу.  Ще тоді ми сподівалися, що колись повідомимо лебединців і про те, що він стане чемпіоном.

Тож минув рік. Які новини? Богдан Кримець став чемпіоном у складі своєї футзальної команди Київського Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім.Героїв Крут. 20-річний юнак, уже третій рік навчається у цьому виші й активно грає за свою футзальну команду. А свого часу навчався азам футболу у свого першого тренера Юрія Савека. Важливу роль у його активних заняттях спортом відіграло те, що його батько Олександр Сергійович – викладач фізичного виховання Лебединського фахового медичного коледжу ім.проф.М.І.Ситенка.

У цьогорічних змаганнях, які проходили на спортивній базі Харківського Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба взяли участь команди шести військових вишів. Богдан зі своєю командою зіграв 5 матчів і дійшов до фінального вирішального поєдинку. Нелегким видався матч за золоті медалі проти курсантів Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова, але головним героєм зустрічі став наш земляк. У матчі, який закінчився з рахунком 4:3 саме Богдан Кримець забив два м’ячі.

Нагадаємо, що Богдан – чемпіон Києва з футзалу та срібний призер Студентської ліги України 2019 року.

 Вітаємо лебединця із заслуженою перемогою і званням чемпіона Збройних Сил України.