“Автомобілісте”, ти зробив це!

Минулої п’ятниці радісна звістка порадувала тисячі лебединських вболівальників, які слідкують за виступом нашої головної футзальної команди «Автомобіліст» у зимовому чемпіонаті міста Суми з футзалу серед команд І ліги. Після важких та напружених поєдинків першості лебединці стали абсолютними чемпіонами обласного центру.
«ЖЛ» уже повідомляла, що у березні наша команда стала переможцем регулярного чемпіонату. Але щоб стати абсолютним чемпіоном, необхідно було виграти три надскладні кубкові поєдинки, адже суперники були серйозними. Перемоги «Автомобіліста» над «Оріоном» у першому кубковому матчі для загального успіху було недостатньо.
У півфіналі нам протистояв «Олімпік», який у п’яти попередніх зустрічах зумів лише одного разу святкувати перемогу. Наші хлопці не просто перемогли своїх опонентів, вони їх знищили. А героями матчу стали Денис Калюжний та Єгор Свістюла, які по два рази відзначилися у чужих
воротах. Наприкінці матчу наші суперники хоча й могли скоротити розрив у рахунку до мінімального, але на останньому рубежі вдало проявив себе наш другий воротар Арсен Дулич. За зайві фоли, у наші ворота призначили два дабл-пенальті. І в обох випадках наш кіпер був на висоті. Браво, Арсене! Розгромна перемога з рахунком 4:1 вивела лебединців до вирішального фінального поєдинку.

А у головному матчі нам протистояв «Елітбуд», якого у регулярному чемпіонаті лебединці перемагали двічі із загальним рахунком 8:5. Але хто б не хотів перемоги у фінальному двобої? «Автомобіліст» мріяв про чемпіонський титул, мріяв про вдалий фінал. І мрія стала реальністю 21 травня 2021 року, на третій рік виступів у чемпіонаті Сум! Матч на все життя запам’ятається гравцям, тренеру, президенту та вболівальникам нашої головної футзальної команди. Уже в першому таймі лебединці зробили неймовірне і, дякуючи влучним ударам Дениса Калюжного та Єгора Свістюли (двічі), перемагали своїх опонентів 3:0. Та,
напевно, наші футзалісти рано повірили у свій загальний успіх і протягом 6 хвилин у середині ІІ тайму дозволили суперникам двічі вразити свої ворота. Але останні 10 хвилин лебединські футзалісти контролювали хід поєдинку і святкували заслужену перемогу 3:2.
Вітаємо «Автомобіліст» із перемогою! Ви досягли мети, здійснили мрію і до кубка красеня поклали золоті медалі. Молодці, хлопці! Вами пишається вся Лебединщина!