«Автомобіліст» розпочав

Минулої п’ятниці у Сумах стартував літній чемпіонат із футзалу, в якому виявили бажання зіграти лебединські футзалісти. Вперше у своїй історії наша головна футзальна команда «Автомобіліст» захищатиме честь Лебедина в цих відповідальних змаганнях.

Стартовим суперником лебединців став зимовий чемпіон І ліги чемпіонату Сум з футзалу місцевий «Сервіс Люкс». Перші 25 хвилин матчу на полі точилася рівна боротьба, в якій гольові моменти виникали біля обох воріт. Так, Кирило Артеменко влучив у штангу, а Влад Захарченко не зміг скористатися виходом один на один із воротарем. На жаль, перший гол влетів у ворота лебединців, хоча на останньому рубежі вміло діяв наш голкіпер Андрій Томащук. За 4 хвилини наші суперники зуміли подвоїти рахунок і пішли на відпочинок. Другу половину зустрічі краще розпочали лебединці, і після пасу Владислава Захарченка м’яч забив Денис Калюжний. Одразу після цього у Дениса був іще один гольовий момент, але на заваді м’яча стала штанга воріт. Наші продовжували атакувати, але  в контратаці пропустили ще один м’яч у свої ворота. На жаль, фінальний свисток зафіксував нашу загальну поразку з рахунком 1:3.

За традицією, перший млинець завжди виходить глевким, а далі справи покращуються і, як правило, закінчуються успішно. Ця поразка тільки підбадьорить «Автомобіліст», який покаже свій високий виконавський клас.

Наступний поєдинок наші футзалісти проведуть завтра, 9 липня о 19:00 на тренувальному майданчику ФЦ «Барса» проти чинного чемпіона – сумського «Ощадбанку». Побажаємо лебединцям перемоги!