Андрій Деркач: «Вилікувати країну від епідемії некомпетентності і жадібності неможливо, якщо не вилікувати владу»

У Києві відбувся з’їзд сили господарників і професіоналів – партії «Наш край». Прийнято офіційне рішення взяти участь у місцевих виборах у всі ради. Також затверджена передвиборча програма «12 кроків для розвитку рідного краю». Потужна команда «Нашого краю» Сумщини представлена лідерами громад, відповідальними професіоналами та успішними керівниками.

«Наш Край»: «Місцеві вибори – це не боротьба за владу, це історія про рідний край»

Партія «Наш край» – сила господарників та професіоналів, презентувала на з’їзді команду, з якою йде на місцеві вибори. Сам з’їзд почався досить незвично та креативно. У повній темряві на сцену піднявся співголова партії, народний депутат Сергій Шахов і вкрутив на сцені лампочку. «Ось з таких малих кроків і починаються великі справи. Щоб вкрутити лампочку, потрібна одна людина. Той, хто вміє і знає як. А ось популістів потрібно четверо. Один буде обіцяти, другий знімати серіал, третій – клеїти борди, а четвертий звинувачувати попередників. Але ніхто з них лампочку так і не вкрутить».

Наразі українці вже втомилась від популістів, колишніх акторів, грантоїдів і весільних генералів. «Країну охопила епідемія, і це не тільки про коронавірус. У людей це епідемія бідності та розчарування, у влади – некомпетентності та жадоби. Люди розчарувалися черговим вечірнім шоу і втратили віру в справедливість, – з болем зауважив лідер партії «Наш край» в Сумській області Андрій Деркач. – Обіцяли покінчити з бідністю, а покінчили зі здоровим глуздом.

Падіння економіки, розпродаж землі, знецінення людського життя. Можливості децентралізації використовують для корупції, а не для людей. Гроші витрачають або на власний плиточний завод, або на піар. Місцева влада краде у своїх же земляків, остаточно втративши совість».

Особливу увагу Андрій Деркач акцентував на головних проблемах Сумщини – свого рідного краю. Нардеп вважає, що область, в якій видобувається 40% української нафти і велика частина газу, повинна отримувати гроші від розробок у місцеві бюджети. Сьогодні Сумщина отримує від використання власних надр нуль відсотків. Чому? Здивування викликає і невирішене питання з комунальним підприємством Сумська ТЕЦ. Хто дозволив віддати ТЕЦ в оренду офшорній фірмі – «прокладці»?

Для того, аби вирішити ці та інші наболілі проблеми, партія «Наш край» і йде на вибори. «Саме на нас лежить відповідальність за майбутнє, – зауважив Андрій Деркач. – Важливо розуміти, що місцеві вибори – це не боротьба за владу і спроби знайти винних. Це історія про рідний край. Можливість змінити ситуацію в рідному регіоні. У кожному краї є природні багатства, високоосвічені фахівці і економічний потенціал. Але головне – наші чудові люди. Ми повинні повернути людям віру у справедливість. У справедливі тарифи, справедливі зарплати та справедливу владу. Це і повинно стати головною частиною програми – справедливий рідний край».

Борис Тодуров: «Ми з цими людьми однодумці, ми говоримо, як професіонали, однією мовою»

Команду «Нашого краю» підтримують багато відомих людей України. І всі вони – професіонали. Як зауважив кардіохірург і директор Інституту серця Борис Тодуров, зараз у владу заїхали хлопчики з рюкзачками. Ті, кого виніс туди соціальний ліфт. Але ніхто з них не пройшов соціальні сходи. «Зараз йде зачистка української медицини для іноземних корпорацій. І керують нею ті, хто абсолютно не розуміє ні нашої специфіки, ні проблем. Здоров’я і життя простих людей їм не потрібні, – зазначив Борис Тодуров. – У цьому залі немає тих, кого вивів на вершину ліфт. Є люди, які пройшли всі сходинки, так само, як я. Від простого медбрата до керівника найбільшого кардіохірургічного центру. Мені це імпонує. Ми з цими людьми однодумці, ми говоримо, як професіонали, однією мовою. Я розумію, що ці люди, коли вони прийдуть і стануть депутатами, мерами, головами адміністрацій, будуть працювати для людей. Тому що вони пройшли всі щаблі і знають, що потрібно людям».

«Наш край» Сумщини був представлений потужною командою професіоналів та господарників, лідерами громад та успішними керівниками.

Почесний громадянин міста Суми, голова обласної адміністрації і обласної ради (1992-1999 рр.) Анатолій Єпіфанов, присутній на з’їзді, сказав, що прості люди вже давно хочуть бачити в місцевих радах господарників і професіоналів. Тих, хто вміє робити, а не тільки обіцяти. «Я дуже давно знаю Андрія Деркача, майже 25 років, – каже Анатолій Єпіфанов. – Впевнений, що сьогодні всі вже зрозуміли, що на місцевих виборах потрібно обирати не нові обличчя, а професіоналів та фахівців. Саме «Наш край» має таку потужну команду. Сьогодні гостро стоїть питання децентралізації. Укрупнюються райони, ліквідовуються лікарні, закриваються школи. Так не має бути. Тільки справжня децентралізація врятує Сумщину. Радий допомогти своїм досвідом, впевнений, що саме «Наш край» здатен змінити регіон, зробивши його прогресивним та процвітаючим».

«Зараз я працюю директором навчально-виробничого центру Сумської обласної ради. По роду діяльності дуже багато спілкуюся з людьми, підприємцями, керівниками ОТГ, – каже директор НВЦ СОР Петро Кідіменко. – Знаю, що в регіоні дуже багато проблем: погані дороги, відсутність автобусного сполучення, непрозоре використання земельних, лісових та інших природних ресурсів. Вважаю, що основні болючі питання можна вирішити тільки одним шляхом – поверненням у владу професіоналів. Саме такою і є сила «Наш край». Щиро вірю, що у разі перемоги команди «Нашого краю» кожен наш крок буде спрямований на покращення життя людей та розвиток нашої улюбленої Сумщини».

Нагадаємо, за підсумками місцевих виборів 2015 року «Наш край» посів третє місце по країні за кількістю обраних депутатів до місцевих рад.

РЕКЛАМА.

[uptolike]