Афганець із Малого Висторопа відзначив ювілей

13 квітня відзначив свій 55-річний ювілей учасник бойових дій у Республіці Афганістан, житель с. Малий Вистороп, Володимир Згода.

Із днем народження ювіляра привітав голова райдержадміністрації Віктор Химич, зазначивши, що мужність, героїзм, вірність військовому обов’язку, відданість Батьківщині воїнів-афганців сьогодні є прикладом для молодого покоління. До слів вітання приєднався Маловисторопський сільський голова Микола Ромасенко та голова громадської організації «Ветерани Афганістану Лебединщини» Володимир Маслов.

Володимир Згода народився і виріс у Малому Висторопі, навчався в місцевій школі, закінчив Ворожбянське СПТУ і отримав спеціальність автокранівника. Потім був призваний до лав Радянської Армії. Як і тисячі юнаків колишнього Радянського Союзу, виконував інтернаціональний обов’язок у далекій невідомій країні. Служив спочатку в Узбекистані, а з 15 квітня 1983-го по 22 жовтня 1984 року – в Афганістані, у м.Баграм. Афганістан назавжди залишився у пам’яті цього мужнього чоловіка, у спогадах про далекі бої на обпаленій сонцем чужій землі, про бойових товаришів.

Повернувшись у рідне село, створив сім’ю, працює. Ювіляр має дружну чудову родину: чарівну дружину Світлану, яка є вірною подругою, порадницею і надійним «тилом» своєму чоловікові.  Подружжя має двох дітей Альону і Сергія, трьох онучат: Володимира, Вероніку, Маргариту. У родині панує щира, гостинна, дружня атмосфера.

Шановний Володимире Івановичу! Приєднуємось до всіх найкращих побажань з нагоди Вашого свята і бажаємо Вам міцного здоров’я та подальшого життєвого оптимізму! Нехай у Вашій домівці завжди панують мир, спокій і достаток, а майбутні роки залишають у душі тільки світлі спогади, дарують радість, надію і благополуччя.

Наталія КУБРАК.