А над світом вишивка цвіте

Багато розповідей та повір’їв існує про вишиванку, про її символічні кольори, про її візерунки… До Дня вишиванки в Україні готуються заздалегідь, вбираються у барвисті сорочки та сукні, вшановуючи національні традиції, етнічність кожного регіону нашої держави.

Наш Лебедин має свої смаки та уподобання щодо української вишиванки і розквітає у цей день барвистими кольорами. Сьогодні громадськість міста пошанувала свою національну символіку урочистостями: яскрава колона, де були представники влади, студенти, учні навчальних закладів, попрямувала до центральної площі на свято «Моє місто у вишиванках». Пісні, таночки, вітальні слова, урочисті звуки Гімну України, прапори і різнобарв’я національного українського одягу – справжнє свято емоцій і гарного настрою.

Чудова мистецька програма, підготовлена відділом культури і туризму міськвиконкому сприймалася оплесками – пісні у виконанні Тетяни Бондар, Людмили Щербань, Марини Зініної та Ірини Балаби, народного аматорського вокального ансамблю «Оксамитові зорі», танцювальні композиції народного хореографічного колективу «Веселка», хореографічних колективів «Фреш», «Шарм» та «Соняшник».

Детальніше про день вишиванки у Лебедині читайте у «ЖЛ».