70-річного лебединця оштрафували за спалене сміття

Днями лебединські поліцейські склали адмінпротокол на місцевого жителя за спалювання сухої рослинності. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Подія трапилася на території одного із місцевих підприємств. Під час патрулювання Лебедина, група реагування поліції охорони помітила, що по вул.Сумській проводиться спалювання сухого сміття, листя і трави.

Палієм виявився 70-річний лебединець, який проігнорував заборону на розведення вогню та спалювання сміття у населених пунктах. Поліцейськими складено протокол за ст.152 КУпАП.

До речі, згідно зі статтею, порушення правил благоустрою тягнуть за собою накладення штрафу: на громадян – від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів (340-1360 грн.), на посадових осіб та громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста (850-1700 грн).

Нагадуємо, що законодавством передбачений дозвіл на термічну обробку (спалювання) побутових відходів лише для спеціально призначених для цього підприємств чи об’єктів.