ГОВОРИТЬ ГРОМАДА: Чи потрібна вам квітка папороті?

Можливо, серед лебединців знайдуться сміливці, які в ніч проти великого свята Івана Купала підуть до лісу шукати чарівну квітку всім відомої папороті, якої насправді не існує по тій простій причині, що вже давно доведено науковцями, – папороть апріорі не цвіте.

Але дехто заперечить, бо ж великий Микола Гоголь колись описував бувальщину, що насправді відбувалася в одному з українських сіл. За легендою, папороть цвіте лише одну мить найкоротшої ночі року на Івана Купала, і той, хто знайде її цвіт, зможе розуміти мову будь-якого створіння, бачити заховані в землі скарби, усе на світі знатиме, а рука, що зірвала квітку, матиме чудодійну силу.

А, можливо, щастя і багатство полягає в чомусь іншому, навіть не в матеріальних благах, а в тому, що можна відчути душею або серцем. Що ви думаєте з цього приводу, і чи потрібна вам ця квітка папороті? Думаємо, вирішуємо, знаходимо можливість цієї п’ятниці поговорити на цю тему і дати відповідь на запропоноване запитання.

Як завжди, чекаємо ваших відгуків і запрошуємо приєднатися до нашого обговорення в п’ятницю, 5 липня, телефонами: 050-816-38-98, 097-475-93-93, 2-21-27, а в зручний для вас час на VIBER – 097-475-93-93 або під спеціальним тематичним дописом на нашій сторінці у Facebook – https://www.facebook.com/zhl1919/.