«Лебединець»: капітан «втікає» в Краснопілля

Лебединський футбол

Минулої суботи наша головна футбольна команда «Лебединець» провела свій перший виїзний поєдинок чемпіонату Сумської області з футболу серед команд першої ліги. Якось непоміченою виявилась відсутність ще в першому матчі нового сезону нашого незмінного капітана команди Валерія Глуха. Дехто навіть подумав, що лідер і ватажок «Лебединця» повісив бутси на цвях, тим самим закінчивши кар’єру футболіста. Але яким же було здивування лебединських вболівальників, коли вони дізналися, що віднині їхній капітан – гравець краснопільського «Явора».

За збігом обставин, саме в першу суботу червня нашим футболістам треба було грати на виїзді проти нової команди Валерія Глуха. Вже сам факт зміни команди, в той час, коли його присутність така необхідна на полі, викликає обурення. А що ж казати, коли колишній наш футболіст, як і зазвичай, сідає в салон автобуса лебединської команди, щоб зекономити кошти, які заплатять йому за дорогу, і прямує на гру, знаючи, що вийде на поле із суперником, щоб забити своїм? Це вже занадто, як для людини, лідера, капітана та й ще й педагога, який навчає дітей в найбільшій школі міста.

До речі, того дня проти «Лебединця» у складі «Явора» грав ще один вихованець лебединського футболу Ігор Шелест. Без сумніву, для Лебедина Валерій Глух – уже пройдений етап, і тепер з нетерпінням чекатимемо, коли в гості приїдуть футболісти Краснопілля. До речі, цей же гравець є лідером, капітаном та найкращим бомбардиром футзальної команди «Автомобіліст». Буде прикро, якщо він так вчинить і з цією амбітною та сильною командою. Гадаємо, Лебедин не сумуватиме з приводу цієї втрати і сподіваємося, що наш новий капітан Тарас Івченко буде кращим за колишнього.

Щодо самої гри. «Лебединець» зіграв непогано, створивши за матч не один гольовий момент. Перший гол наші земляки пропустили наприкінці 1 тайму, а вже на початку другої половини зустрічі отримали сумнівний пенальті у свої ворота. Ще один м’яч господарі забили на 77-ій хвилині. Доленосною для лебединців стала остання хвилина матчу, коли на випередження головою вдало зіграв наш Олександр Іващенко і «розмочив» рахунок 1:3.

Що цікаво, суха безгольова серія «Лебединця» тривала з 1 вересня минулого року і налічувала 625 хвилин. Сподіватимемось, що вже в наступній грі наші футболісти нарешті здобудуть довгоочікувану перемогу.
Вболівайте за своїх!