ФК «Лебединець» розпочинає чемпіонат області з поразки 0:2 (відео)

Сьогодні «Лебединець» провів свій перший офіційний поєдинок чемпіонату Сумської області з футболу серед команд першої ліги. Нашим суперником була команда «Україна» із села Токарі Сумського району. В оновленому складі вийшли лебединці на відповідальну гру, і вже на 6 хвилині програвали з рахунком 0:1. А все через порушення правил у своєму штрафному майданчику. Отже, завдяки пенальті гості і повели в рахунку. У першому таймі чисельні вболівальники більше забитих м’ячів не побачили.

Але фатальними для нас стали дебютні хвилини вже другого тайму. Після помилки нашого голкіпера на 4 хвилині другої половини матчу гості вдруге відзначилися у наших воротах. До закінчення зустрічі лебединці так і не спромоглися «розмочити» рахунок.

Отже, «Лебединець» розпочав сезон з поразки 0:2.